Ar kalbate su savo auklėtinių tėvais apie knygų skaitymo naudą? Pakomentuokite.
Mažai kalbame.
Taip
Kalbu, bet daug tėvų neturi noro, laiko... Sunku sumotyvuoti. Labai smegu kalbėtis su tais tėvais, kuriebendradarbiauja.
Mažai kalbam.
Ne.
Taip. Dažnai parekomenduoju knygas, kurios man paliko didelį įspūdį. Pasakoju apie vaikų susidomėjimą knygomis.
Taip
Ne
Dažnai stengiamės perteikti knygų naudos reikalingumą, skatiname skaityti prieš miegą, atsinešti savo mėgstamą knygelę, kurią skaito su tėvais
Pagiriame, kad vaikai domisi knygomis, bando patys perskaityti žodžius ar imituoja skaitymą. Tuomet paklsusiu, tikriausisi namuose patys skaitome ir skatinate savo vaikus skaityti ir tafa užsimezga tas pokalbis apie skaitymą, kurį vystome drauge su tėveliais.