Ar kalbate su savo auklėtinių tėvais apie knygų skaitymo naudą? Pakomentuokite.
- Su kaikuriais.
- Taip
- Taip, kai vaikai ateina į ikimokyklinę grupę, siūlome atsinešti or dalintis savo knygų atradimais
- Kalbame retai
- Neteko
- Nekalbu, kažkaip niekada apie tai nepagalvojau, kad iškirti ir kalbėti. Apibendrinant temas, veiklas, aptrariu ir paminiu knygų skaitymą.
- ne
- Kalbame, dalinuosi patarimais, kaip sudominti vaikus, kokias knygutes pasirinkti