3. Išvardinkite viską ką jaučiate, kai pamatote/susiduriate su musulmonais Lietuvoje.
Neturiu blogų asociacijų, žmogus iš rytų šalies, tamsesnės odos spalvos nei lietuviai
Nieko nejaučiu , tokie pat žmonės kaip ir visi kiti , nu tik gal daugiau apsiskarmalavę , bet jeigu jiems gerai tai man irgi ger...
Neteko susidurti
nieko nejauciu, jei ju elgesys yra normalus
Per daug nekreipiu dėmesio, nediskriminuoju
Nerimą.
Nerimą
Šiek tiek yra baimės, bet labiau yra susidomėjimas, noras pažinti juos, tačiau atrodo, jog viską reikia daryto atsargiai, kad neįžeisti jų kultūros, tradicijų
Žmogus žmogui nelygus
Nieko prieš kol padoriai elgesi kaip ir visi kiti žmonės