3. Išvardinkite viską ką jaučiate, kai pamatote/susiduriate su musulmonais Lietuvoje.
- nieko.
- Smalsumą kitai kultūrai.
- nieko
- Akimirkai pasidaro nejauku šalia tokių žmonių.
- Zmones
- Nesusiduriu.
- Retai susiduriu. Moterų engéjai
- Neteko susidurt
- Graži jų apranga. Bet kartais baisu, kad kur nesukeltų nemalonią sitauaciją, kad nesugalvotų nužudyti, susprogdinti.
- nepasitikejimas