Požiūris į plastinę chirurgiją ir estetinę mediciną
Sveiki, esame antro kurso bendrosios praktikos slaugos studentės Kauno kolegijoje ir atliekame apklausą apie visuomenės požiūrį į plastinę chirurgiją bei estetinę mediciną. :)
Jūsų lytis:
Jūsų amžius:
Kokia jūsų nuomonė apie plastines operacijas ir estetinę mediciną?
Ar esate kada nors turėjęs/usi plastinę operaciją?
Jeigu esate turėjęs/usi plastinę operaciją, tai kokią/kokias?
Ar esate kada nors turėjęs/usi estetinės medicinos procedūrą?
Jeigu esate turėjęs/usi estetinės medicinos procedūrą, tai kokią/kokias?
Kitas variantas (įveskite)
- Ne
- nesu
- Neturėjau
- kapiliaru salinimas
- Jei dantu breketai skaitosi
- Apgamo šalinimas
- Veido proceduros lempomis (del spuogu)
- Botulino injekcijos mimikos raukslems pasalinti
- Apgamo šalinimas
- Neturėjau
Kaip manote, kodėl žmonės darosi plastines operacijas ar estetinės medicinos procedūras?
Kitas variantas (įveskite)
- Visi isvardinti variantai
- Nes dažniausiai turi psichologinių problemų.
- Nori palengvinti gyvenimo kokybę ir/ar jaustis geriau, pilnavertiškiau.
- Manau, kad dėl visų išvardintų priežasčių.
- Visi aukščiau įvardinti variantai bei artimųjų spaudimas (antros pusės (dažniausiai moterims), tėvų (dažniau mamų)).
- Nori atrodyti gražiau, jauniau gal norima paslėpti nepageidaujamus randus ar kažką panašaus
- Kad įgytų pasitikėjimo savimi, pašalintų kompleksus, kuriuos jaučia.
- Visi variantai
- Dėl žvaigždžių įtako nori labiau patikti sau://
- Visi punktai