Požiūris į plastinę chirurgiją ir estetinę mediciną

Sveiki, esame antro kurso bendrosios praktikos slaugos studentės Kauno kolegijoje ir atliekame apklausą apie visuomenės požiūrį į plastinę chirurgiją bei estetinę mediciną. :)

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Kokia jūsų nuomonė apie plastines operacijas ir estetinę mediciną?

Ar esate kada nors turėjęs/usi plastinę operaciją?

Jeigu esate turėjęs/usi plastinę operaciją, tai kokią/kokias?

Ar esate kada nors turėjęs/usi estetinės medicinos procedūrą?

Jeigu esate turėjęs/usi estetinės medicinos procedūrą, tai kokią/kokias?

Kitas variantas (įveskite)

  1. Ne
  2. nesu
  3. Neturėjau
  4. kapiliaru salinimas
  5. Jei dantu breketai skaitosi
  6. Apgamo šalinimas
  7. Veido proceduros lempomis (del spuogu)
  8. Botulino injekcijos mimikos raukslems pasalinti
  9. Apgamo šalinimas
  10. Neturėjau
…Daugiau…

Kaip manote, kodėl žmonės darosi plastines operacijas ar estetinės medicinos procedūras?

Kitas variantas (įveskite)

  1. Visi isvardinti variantai
  2. Nes dažniausiai turi psichologinių problemų.
  3. Nori palengvinti gyvenimo kokybę ir/ar jaustis geriau, pilnavertiškiau.
  4. Manau, kad dėl visų išvardintų priežasčių.
  5. Visi aukščiau įvardinti variantai bei artimųjų spaudimas (antros pusės (dažniausiai moterims), tėvų (dažniau mamų)).
  6. Nori atrodyti gražiau, jauniau gal norima paslėpti nepageidaujamus randus ar kažką panašaus
  7. Kad įgytų pasitikėjimo savimi, pašalintų kompleksus, kuriuos jaučia.
  8. Visi variantai
  9. Dėl žvaigždžių įtako nori labiau patikti sau://
  10. Visi punktai
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą