Požiūrio į komandinį darbą sveikatos sistemoje apklausa
Sveiki, esu VI kurso, LIetuvos sveikatos mokslų universiteto, medicinos studijų programos studentas Sigitas Filipauskas. Rašau baigiamąjį magistrinį darbą Fizikos, matematikos ir biofizikos katedroje vadovaujant docentei Renatai Paukštaitienei "Požiūris į komandinį darbą sveikatos sistemoje". Apklausos tikslas apklausti LSMU VI kurso medicinos studentus ir nustatyti jų požiūrį į komandinį personalo darbą, jo svarbą bei vaidmenis.
Klausimynas yra anoniminis, tyrimo duomenys bus analizuojami ir naudojami tik moksliniais tikslais baigiamajame magistriniame darbe, konfidencialumas garantuojamas.
Ačiū už jūsų atsakymus ir sugaištą laiką!