Požiūrio į komandinį darbą sveikatos sistemoje apklausa
Sveiki, esu VI kurso, LIetuvos sveikatos mokslų universiteto, medicinos studijų programos studentas Sigitas Filipauskas. Rašau baigiamąjį magistrinį darbą Fizikos, matematikos ir biofizikos katedroje vadovaujant docentei Renatai Paukštaitienei "Požiūris į komandinį darbą sveikatos sistemoje". Apklausos tikslas apklausti LSMU VI kurso medicinos studentus ir nustatyti jų požiūrį į komandinį personalo darbą, jo svarbą bei vaidmenis.
Klausimynas yra anoniminis, tyrimo duomenys bus analizuojami ir naudojami tik moksliniais tikslais baigiamajame magistriniame darbe, konfidencialumas garantuojamas.
Ačiū už jūsų atsakymus ir sugaištą laiką!
Jūsų lytis
Jūsų amžius
Iš kur esate kilęs/usi?
Ar dirbate sveikatos priežiūros ar kitoje srityje? (galite pasirinkti kelis)
Ar atlikinėjote praktiką užsienyje?
Ar buvote išvykęs/usi mokytis užsienyje?
Ar turite hobį, kuriuo laisvalaikiu užsiimate bent kartą per savaitę?
Jei turite, parašykite koks jis
- Poezijos skaitymas, konditerija
- Domėtis istoriniais šaltiniais
- Stalo tenisas, sporto salė
- Grožinė ir fantastinė literatūra
- Serialai, dokumentiniai filmai
- Skautai
- Sportinis šaudymas
- Tinklinis
- Bėgiojimas
- Knygos