Poilsis Jūsų gyvenime

Sveiki, emame Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, pirmo kurso studentai. Darome apklausą norėdami išsiaiškintinti kiek laiko skiriate poilsiui per dieną ir kaip tai daro įtaką mokymosi/darbo kokybei. Anketa yra anoniminė, o apibendrinti tyrimo rezultatai bus pateikiai referate. Ačiū už, Jūsų, skiriamą laiką ir atsakymus.

Kokia, Jūsų, nuomonė apie poilsį? Jo svarbą ir naudą organizmui? Jei galėtumėte, ką pakeistumėte savo gyvenime (poilsio prasme)?
Nieko
nu zjbs
Poilsis labai svarbus. Jei tik norėčiau ir galėčiau keisčiau dienotvarkę. Man labai svarbus rytinis miegas, poilsis. Vakare galiu dirbti ilgai.
-
Poilsis yra būtinas kiekvieno žmogaus gyvenime, nes tik pakankamai pailsėję mes vėl būname kupini jėgų dirbti, sportuoti ir t.t. Man poilsis reiškia visišką atsijungimą, tiek fiziškai tiek psichiškai.
Daugiau valandų paroje trumpesnis laikas mokykloje ar bent jau vėlesnė pamokų pradžią
svarbu
didžiausią įtaką mano poilsio režimui daro technologijos, kadangi jos greitai ,,suvalgo" laiką, bet išvargina.
Poilsis būtinas. Norečiau padidinti laiką poilsiui, nuo protinės veiklos
Jei galėčiau, dirbčiau ne 5, o 4 dienas per savaitę
nekeisčiau nieko
Poilsis labai svarbus, norint pasiekti aukštesniu rezultatu
Eičiau ankščiau miegoti ir mažiau sedėčiau prie telefono.
Ilsėsiuos kai pasensiu.
Poilsis yra labai svarbus kiekvienam organizmui, būtina leisti organizmui ilsėtis kiekvieną dieną. Jei galėčiau, susideliočiau patogesni darbų tvarkaraštį
Poilsis būtinas, norint palaikyti gerą savijautą, sveiką organizmą. Norėčiau galėti pailsėti valandą kiekvieną dieną, o ne mažiau, nors mokaus III gimnazijos klasėj laisvo laiko neužtenka, įdomu, kas bus atėjus savarankiškam gyvenimui:).
Po kiekvienos įtemtos veiklos, leisčiau sau kokį 30 min. pailsėti.
Poilsis yra labai svarbus dalykas, nes nepailsėja negalime tinkamai funkcionuoti. Jei galėčiau miegočiau ilgiau
Manau, kad pilsis lemia mūsų ne tik emocinę, bet ir fizinę būklę. Labai svarbu pailsėti, kad žmogus būtų energingas, ne irzlus, organizmas nepersitemptų. Pakeisčiau: jeigu turėčiau daugiau laisvo laiko darbų atsiskaitymams, paskirstyčiau juos tolygiai, o ne vienam kartui...
Manau, kad poilsis yra labai svarbus mūsų gyvenime ir mes turėtume turėtu jo , nors 8 valandas. Kiek žinau, kiekvienas žmogus gerai pailsėjęs gali mąstyti ir dirbti normaliai, tuo pačiu mūsų organizmas nebūna nusilpęs ir taip dažnai nesergame, nepasigauname jokių virusų. Jei galėčiau, stengčiausi galvoti ne vien apie darbą, mosklus, bet ir apie save, savo sveikatą, kuris su poilsiu būna daug geresnis
Mokyklos krūvį, nes labai daug streso patyriu joje
Manau, kad žmogus turi nepersidirbti, pailsėti, kad galėtų kokybiškai atlikti darbus. Manau, kad jei organizmas negali atsipalaiduoti, kokybiškai pailsėti, tai gali sukelti psichologines ligas. Ilgiau miegočiau, kad būtų lengviau mokytis, produktyviau praleisti dieną.
Poilsis labai reikalingas, labai gerai.
Poilsis gyvybiškai svarbus. Jei fizinis kūnas nepailsi, kaipmat pradeda pulti ligos.
Pailsėjęs žmogus gali daug daugiau atlikti darbų negu pavargęs. Būnant be poilsio nusilpsta organizmas, dėl to atsiranda peršalimai
Labai svarbus dalykas, ypač žmonėms, turintiems migreną.
poilsis labai svarbus kiekvienam žmogui, kad produktyviau praleistų dieną ir tinkamai atliktų darbus
Poilsis gerai. Mokslai kančia.
-