deimante.s
Vieša
Pranešti

PIRMOKŲ SKAITYMO GEBĖJIMŲ IR TĖVŲ ĮSITRAUKIMO MOKANT VAIKUS SKAITYTI NAMUOSE SĄSAJOS

Laba diena,

Esu Deimantė Šatkauskienė, studijuoju Mokyklos pedagogikos programą Vilniaus universitete. Rengiu baigiamąjį darbą tema „Pirmokų skaitymo gebėjimų ir tėvų įsitraukimo mokant vaikus skaityti namuose sąsajos“.

Prašau Jūsų laisvanoriškai užpildyti anketą apie pirmokų skaitymo gebėjimus ir tėvų įsitraukimo mokant vaikus skaityti namuose. Šie duomenys bus panaudoti baigiamojo darbo tyrimui atlikti, remiantis konfidencialumo principu.

Dėkoju už Jūsų atsakymus.

1. Perskaitykite kiekvieną teiginį ir pažymėkite savo pasirinkimą prie kiekvieno teiginio. KAIP JŪSŲ VAIKUI ŠIUO METU SEKASI:
2. Perskaitykite kiekvieną teiginį ir pažymėkite savo pasirinkimą prie kiekvieno teiginio. KAIP, JŪS NUOMONE, JŪSŲ VAIKUI SEKSIS ŠIE DALYKAI BAIGIANT PIRMĄ KLASĘ:
3. Perskaitykite kiekvieną teiginį ir pažymėkite savo pasirinkimą prie kiekvieno teiginio. JŪSŲ NUOMONE, KIEK SVARBU, KAD JŪSŲ VAIKAS PIRMOJE KLASĖJE:
4. Perskaitykite kiekvieną teiginį ir pažymėkite savo pasirinkimą prie kiekvieno teiginio. PASTARUOJU METU (paskutinį mėnesį) MES SU VAIKU:
5. Perskaitykite kiekvieną teiginį ir pažymėkite savo pasirinkimą prie kiekvieno teiginio. KAIP DAŽNAI PER ŠIUOS MOKSLO METUS (nuo rugsėjo) MES SU VAIKU:
6. Perskaitykite kiekvieną teiginį ir pažymėkite savo pasirinkimą prie kiekvieno teiginio. KIEK DAŽNAI:
7. Kiek namuose yra vaikiškų knygelių?
8. Jūs esate:

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų11687
Atsakymų096
Kita anketa »