PIRKIMAI BEI PARDAVIMAI SOCIALINĖSE PLATFORMOSE

Sveiki, esu Vilniaus Verslo Kolegijos 2 kurso studentas. Atlieku tyrimą, kurio tikslas – ištirti koks žmonių kiekis perka arba parduoda soc. platformose (Facebook, Instagram, Vkontakte). Ši apklausa yra anoniminė. Dėkoju už Jūsų atsakymus.

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Ar perkate prekes socialinėse platformose?

Kitas variantas

  1. Savotiškas nepasitikėjimo jausmas, kad sumokėjus už prekę, ją gausi nekokybišką.
  2. Nepasitikiu
  3. Netinkamą tikslinę auditorija, yra puslapių su patogesniu interfisu (skelbiu pvz)
  4. Bloga patirtis

Ar parduodate prekes socialinėse platformose?

Kokiomis soc. platformomis naudojatės pardavimų/pirkimų tikslu?

Kitas variantas

  1. Nepardavinėju prekių soc. platformose.
  2. Jokias
  3. Skelbiu :D
  4. 1a.lt
  5. Shopify, Oberlo
  6. Nesinaudoju

Ar dažnai perkate soc. platformose?

  1. niekada
  2. 5
  3. Neperku.
  4. 0
  5. Ne
  6. 5
  7. 4
  8. Ne
  9. Vieną kartą per metus
  10. 1-2
…Daugiau…

Kodėl perkate/pirkote prekes būtent soc. tinkluose, o ne kitose platformose?

  1. Teko pirkti tik vieną kartą, nes tai atsiėjo pigiau nei atvykti į vietą ir įsigyti norimą daiktą.
  2. Socialiniuose tinkluose gerai parengta reklama, kuri nesunkiai privilioja dėmesį.
  3. Facebook marketplace kartais galima rasti geras prekes už nedidelę kainą
  4. Sudomino prekė ir jos kaina
  5. Iškart galima paskaityti atsiliepimus
  6. Patogiau, ne reikia niekur eiti. Buna, kad pacia parduotuve neturi prekes.
  7. Lengiau rasti specifines prekes, tokios pačios kokybės, kaip ir perkant iš oficialių tiekėjų, bet už 2x ar net 3x kartus mažesnė kainą.
  8. Nes patogu
  9. Taip lengviau
  10. Greičiau galima rasti tinkamą prekę.
…Daugiau…

Kodėl parduodate/pardavėte prekes būtent soc. tinkluose, o ne kitose platformose?

  1. Nepardavinėjau.
  2. Didelė dalis žmonių prekių ieško soc. platformose, dėl tos priežasties nesunku parduoti prekę
  3. Neparduodu
  4. Daugiau žmonių pamato
  5. Draugai gali pasidalinti mano postu
  6. Lengviausias būdas, taip pat man tai idomu
  7. Ne tik ten parduodu.
  8. Patogu
  9. -
  10. Ne parduodu

Ar norėtumėte pirkti/parduoti daugiau soc. platformose, negu dabar?

Kodėl taip/ne/nežinau?

  1. nes elektroninės parduotuvės geresnės
  2. Man tai yra nereikalinga
  3. Norėčiau apsipirkti internete, jeigu žinočiau, kad tikrai gausiu kokybišką produkciją, o taip norėtūsi ateityje turėti savo internetinę parduotuvę, kurioje galėčiau pardavinėti savo pagamintą produkciją ar tiesiog perparduoti gaunamas prekes iš tiekėjų už didesnę kainą nei iš įmonių, kuriose imčiau savikainą.
  4. Nzn
  5. Neprekiauju įvairiomis prekėmis
  6. Pilnai užtenka pirkimų/pardavimų dabar.
  7. Taip, jeigu tik kainos liktų prienamos
  8. Nepasitikiu pardavejams soc. platformuose
  9. Kol kas, kad pirkčiau arba parduočiau daugiau, ne suviliojo
  10. Man užtenka
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą