Pinigų poveikis žmogaus emocinei būsenai

Ar pritariate teiginiui: „Kur pinigai, ten laimė“? Trumpai pagrįskite savo nuomonę.

  1. ne
  2. iš dalies taip. be pinigų gyvendamas negalėsi patenkinti savo poreikių, gal net leisti sau būtinų dalykų, tokiu atveju sunku būti laimingam
  3. Ne. Pinigai skirti tarnauti zmonems, o ne atvirksciai
  4. Iš dalies.
  5. iš dalies jo iš dalies ne, nes jei neturi pinigų paprasčiausiai net nebūtų iš ko valgyti nusipirkti, sveikatai pagerinti vaistų ir manau tikrai žmogus kuris yra susiduręs su skurbu ar pinigų trūkumu tikrai pasakytu, jog "kur pinigai, ten laimė"
  6. Nes be pinigu nebus laimes
  7. ne, nes laime yra seima, sveikata ir t.t.
  8. Ne, nes už jokius pinigus neįmanoma nusipirkti laimės