Ar pritariate teiginiui: „Kur pinigai, ten laimė“? Trumpai pagrįskite savo nuomonę.
taip, taciau ne visada
ne, nes pinigai ir laime yra skirtingi dalykai
taip, nes pinigai ir laime turi buti kartu
taip, be pinigu laimes nera
Taip, nes pinigai suteikia laimes
Ne, nes laimė yra ne piniguose o jų kiekyje
Ne, nes laimę suteikia draugai ir šeima
Ne, nes laimę suteikia draugai ir šeima
Ne. Pinigai yra tik priemonė, tai neturėtų būti žmonių tikslas, siekiamybė, juk ne piniguose laimė. Tačiau ir ne jų kiekyje, nors visi pripžįstame, kad jų trūkumas laimės ir nesuteikia.