Ar pritariate teiginiui: „Kur pinigai, ten laimė“? Trumpai pagrįskite savo nuomonę.
ne
iš dalies taip. be pinigų gyvendamas negalėsi patenkinti savo poreikių, gal net leisti sau būtinų dalykų, tokiu atveju sunku būti laimingam
Ne. Pinigai skirti tarnauti zmonems, o ne atvirksciai
Iš dalies.
iš dalies jo iš dalies ne, nes jei neturi pinigų paprasčiausiai net nebūtų iš ko valgyti nusipirkti, sveikatai pagerinti vaistų ir manau tikrai žmogus kuris yra susiduręs su skurbu ar pinigų trūkumu tikrai pasakytu, jog "kur pinigai, ten laimė"
Nes be pinigu nebus laimes
ne, nes laime yra seima, sveikata ir t.t.
Ne, nes už jokius pinigus neįmanoma nusipirkti laimės