Dauguma sakys, kad nepritaria.. Tačiau aš linkusi pritarti... Nes šiais laikais žmogus be pinigų = niekam....
Ne
Ne, nes ne piniguose ir jų kiekyje laimė, laimė tai nenuperkami ir neapčiuopiami dalykai. :)
Nepritariu, nes tai netiesa anksčiau ar vėliau jie baigsis, ne piniguose yra laime...
ziurint kiek tu pinigu:) ko nenupirksi uz didelius pinigus, nupirksi uz labai didelius pinigus:)
ne
Pritariu iš dalies, nes skirtingas žmogui vis kitokia pinigų suma gali atnešti ar suteikti laimę
na taip nes kaip sakoma "nera pinigu nera pramogu"
Taip, nes be pinigų nenusipirksi tai ko nori.
Nera pinigu nebus sveikatos, maisto ir be ju gali jaustis blogai.