Piliečių nuomonė apie IT grįstą nuotolinį mokymosi modelį.

Sveiki. Esu VDU 3kurso studentas. Atlieku apklausą, siekdamas išsiaiškinti besimokančiųjų nuomonę apie nuotolinį mokymosi modelį. Jūsų atsakymų konfidencialumas bei informatyvumas bus pasiekiamas tik anketos kūrėjui. Dėkoju už Jūsų praleistą laiką bei atsakymus. 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Jūsų amžius

Pasirinkite Jums labiausiai tinkantį (-čius) variantą (-us).

Mano žinios apie IT grįstą nuotolinio mokymosi modelį.

Ar esante su tuom susidūręs?

Pažymėkite Jums tinkamą variantą.

(Ne)(Nei ne, nei taip)(Taip)
Ar esate patenkinti šiuo modeliu?
Ar rekomenduotumėte šį modelį kitiems?
Ar Jūs lengvai susitvarkote su modulio pagrindu IT?
Ar įžvelgiate koreguotinų momentų šiame modelyje?

Pažymėkite Jums tinkamą variantą.

(Ne)(Nei ne, nei taip)(Taip)
Ar informacijos stoka įtakojo Jūsų nesusidūrimą su šiuo modeliu?
Ar ateityje Jūs susidomėtumėte šiuo modeliu?
Ar Jūsų susidomėjimą įtakojo kiti veiksniai?

Jeigu į 6 klausimo 3 punktą atsakėte TAIP. Kokie veiksniai įtakojo Jūsų nesusidūrimą su šiuo modeliu?

Jūsų pasiūlymai..