Piliečių nuomonė apie IT grįstą nuotolinį mokymosi modelį.
Sveiki. Esu VDU 3kurso studentas. Atlieku apklausą, siekdamas išsiaiškinti besimokančiųjų nuomonę apie nuotolinį mokymosi modelį. Jūsų atsakymų konfidencialumas bei informatyvumas bus pasiekiamas tik anketos kūrėjui. Dėkoju už Jūsų praleistą laiką bei atsakymus.