PILIEČIŲ DALYVAVIMAS VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE TVARKANT REIKALUS ŠVIETIMO SRITYJE

Pateikite pasiūlymus ir komentarus

  1. Situacija. Dirbu švietimo srityje. Noriu išeiti kasmetinių atostogų, tačiau vadovas atsako, kad jei nori eiti, susirask pats kas tave vaduos. Ir taip sako ne man vienai. Gal atėjo laikas peržiūrėti šią tvarką? Nes kiek žinau, įstatymai nurodo, kad vadovas turėtų ieškoti vaduojančio žmogaus.
  2. -