PILIEČIŲ DALYVAVIMAS VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE TVARKANT REIKALUS ŠVIETIMO SRITYJE
Gerb. Respondente,
Mykolo Romerio universiteto, Viešojo administravimo studijų programos studentė atlieka tyrimą tema „VIETOS GYVENTOJŲ DALYVAVIMAS VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJE TVARKANT REIKALUS ŠVIETIMO SRITYJE“. Šio tyrimo tikslas – išsiaiškinti, kokios pilietinio dalyvavimo formos, tvarkant vietos reikalus švietimo srityje Vilniaus miesto savivaldybėje yra dažniausiai naudojamos ir kodėl (dėl kokių priežasčių). Tyrimo metu gauti duomenys bus pateikti apibendrinti, Jūsų konfidencialumas garantuojamas. Perskaitę klausimą pasirinkite vieną, Jūsų manymu, tinkamiausią atsakymą ir jį ir pažymėkite ✓
Jūsų lytis?
Jūsų gyvenamoji vieta?
- Vilnius
- Vilnius
- Vilnius
- Vilnius
- Vilnius
- Vilnius
- Vilnius
- Vilnius
- Vilnius
- Вильнюс
Jūsų amžius?
Jūsų išsilavinimas?
Jūsų užsiėmimas?
Jūsų nuomone ar svarbus yra piliečių dalyvavimas priimat savivaldybių sprendimus?
Jūsų nuomone, kuo naudingas piliečių dalyvavimas savivalybių sprendimų priėmimo procese?
Įrašykite savo variantą
- Tikrųjų problemų sprendimas
Kaip dažnai lankotės savo institucijos internetinėje svetainėje?
Jei lankotės kelis kartus per metus arba apskritai nesilankote, kokios priežąstys tai lemia?
Įrašykite savo variantą
- Seku per FB
- Neturiu laiko tam
- niekas nepasikeis jei seksiu
- Domiuosi savivaldybės veikla
- Nežinau kur tai ir kaip daroma
- Jei dalyvautime sprendime tai dazniau lankytumemes
- Kelis kart kreipiausi dėl bendros gatvės problemos, reakcija lygi 0.
- apie tai negalvojo
- Visada domiuosi
- neturiu laiko ir nematau prasmės
Kokios Jūsų nuomone formos yra efektyviausios skatinant piliečių dalyvavimą savivaldybės veikloje?
Įrašykite savo variantą
- Man ne svarbu
Ar esate naudojęsis bent viena iš 11 klausime išvardintų priemonių?
Taip (įrašykite, kokią priemonę naudojote)
- Internetas komentarai
- Taip (Klausimai/pasiūlymai/skundai)
- Apklausa
- Diskusija, apklausa.
- Balsavimas
- Apklausos
- Laisvsi pas var.
- Nuotolinė diskusija
- Peticijos
- Balsavimas
Kokios priežastys, Jūsų nuomone, galėtų lemti piliečių dalyvavimo pasyvumą?
Kas, Jūsų nuomone, paskatintų piliečius aktyviau dalyvauti sprendimų priėmimo procese?
Įrašykite savo variantą
- Balsavimo galimybių teisės aktų ir sprendimų priemime sukurimas
- Man ne svarbu
Pateikite pasiūlymus ir komentarus
- 9k
- -
- Neturiu pasiūlymų
- Nei bedarbė nei pensininkė o neįgalumas ne buvo punkto klausimuose. Norėtųsi kažkokios info apie ši reikalą ir daugiau bendravimo su žmonėmis.
- nera
- Neturiu pasiūlymų ir komentarų
- Didesni griztamaji rysi ir mokymai kaip naudotis
- Ačiū už apklausą :)
- Turėtų būti pasiūlymų teikimo nuoroda, ir aišku atgalinis ryšys. Prašau
- Daugiau skaidrumo