Userjus.pus
Results116
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Perinatalinės depresijos paplitimas ir rizikos veiksnių įvertinimas tarp nėščiųjų

Esu Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto 4 kurso psichiatrijos rezidentė Justina Puskunigė. Rašau baigiamąjį rezidentūros rašto darbą apie pogimdyminę depresiją ir atlieku pogimdyminės depresijos paplitimo tarp nėščiųjų bei pagimdžiusiųjų tyrimą. Remiantis moksliniais duomenimis, pogimdyminė depresija yra reikšminga visuomenės sveikatos problema, sukelianti sunkumų tiek kasdieniam moters funkcionavimui, tiek naujagimio ir kūdikio raidai. Svarbus savalaikis ligos diagnozavimas ir tinkama pagalba.

Prašau anketą užpildyti DU kartus - šią esant III nėštumo trimestre ir panašią, tik dar trumpesnę, praėjus 2 - 4 sav. po gimdymo. Kiekvieną kartą neužtruksite ilgiau nei ~5 - 7 min. Tam, kad būtų užtikrinamas darbo tęstinumas, prašau Jūsų pateikti el. pašto adresą - juo atsiųsiu Jums anketą pakartotinai, kai prelimariai ateis laikas antrajam pildymui. Jūsų asmens duomenys bus saugojami ir nebus naudojami jokiais kitais tikslais kaip tik tyrimo atlikimui. Taip pat yra užtikrinamas surinktų duomenų konfidencialumas.

Norinčioms tyrimo dalyvėms bus suteiktas trumpas grįžtamasis ryšys apie tai, ar jų patiriami simptomai yra kliniškai reikšmingi ir reikalaujantys tolimesnio kreipimosi į asmens sveikatos priežiūros įstaigą. Iš anksto nuoširdžiai dėkoju!

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Kita anketa »