Penktokų adaptacija klasinėje sistemoje (2019 m.)

Kokių turite pasiūlymų arba ko pasigendate mokykloje?

  1. Pasigendama lietuvių kalbos mokytojos ir lietuvių pamokų.
  2. neturime
  3. Pasigendame Gereanio maisto
  4. Ne
  5. Užtikrinimo, kad vaikai laikosi mokyklos taisyklių. Pvz,. visi tėvai gavome direktoriaus įsakymą dėl mobiliųjų telefonų naudojimo. Tačiau užėjus į mokyklą tenka pamatyti, kad nemaža dalis mokinių visgi naudojasi telefonais.
  6. Geresnio maitinimo, ne visada skanu. Ilgos eilės, nespėja pavalgyti per pertrauka.
  7. Sudarykite vaikams tinkamas sąlygas valgykloje papietauti,nes jie tiesiog nespėja nusipirkti,kol sulaukia eilėje pasibaigia pertrauka. Dažniau stebėkite mokytojų elgesį su vaikais,ant jų neturėtu būti rėkiama,rodoma agresyja ir nepasitenkinimai,bei bloga nuotaika. Mokytojai turėtu pasistengti vaikus sudominti,kad jie norėtu mokytis,o ne atbaidyti nuo dėstomos pamokos,vaikai tiesiog nenoriai atsėdi pamoką,vien dėl to,kad kai kurios mokytojos jų akimis atrodo,kaip monstrės!
  8. L2 grupei visą mėnesį nebuvo Lietuvių pamokos , turėjo būti kitaip sprendžiama - apjungiant klases...
  9. Neturiu