Penktokų adaptacija klasinėje sistemoje (2019 m.)

Kokių turite pasiūlymų arba ko pasigendate mokykloje?

  1. Mokytojų bendradarbiavimo su tėvais.
  2. Kad galetu su paspirtukais arba elektrineis paspirtukais vykt I mokykla kad butu vieta jiems laikyt saugiai
  3. Kartais pasigendame informacijos apie neformalius renginius, , bet manau laikui einant viskas issispres
  4. Pasigendame normalaus maisto,kuris siais metais labai suprastejo.Kartais truksta informacijos del renginiu.
  5. Kad būtų vaikas pagirtas už gerus mokslus ir kad paaiškintų jei nesupranta sunkių užduočių ir nevertinu jei nesuprato namų darbo.
  6. Lyg ir nieko
  7. neturiu
  8. neturiu pasiulymu
  9. Direktorės pasikeitimas mokykloje davė didelį šuolį į priekį. Pagaliau mokykla pabudo iš dar sovietinio sąstingio. Kasmet yra daromos penktokų adaptacijos anketos, tačiau nė karto jų rezultatai, analizė nebuvo pristatyta tėvams, kaip mokyklos bendruomenės nariams. Nors dar pernai apie tai buvo informuota pavaduotoja. Va šito tikrai labai trūksta. Ketvirtokų tėvams reikėtų išsamiai papasakoti apie 5 klasių suskirstymą. Tai, kad tėvai vaikus leidžia į muzikinę klasę tik dėl to, kad čia ateina geriau besimokantys, motyvuotesni vaikai, yra žinoma nuo seno ir įsišaknijusi sena tradicija. Gal būt laikas pakeisti šią tradiciją ...
  10. Vienintelis pasiūlymas, gal ne konkrečiai mokyklai, bet aplamai švietimo sistemai. Sutrumpinti mokslo metus kaip ir anksciau iki gegužės 31d.