UserPiledita
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Pedagogų patirtys ugdant reemigrantus vaikus

Lietuviai mokiniai grįžtantys iš užsienio į bendrojo lavinimo mokyklas yra įprastas reiškinys. Reemigracija - grįžimas į tėvynę iš emigracijos. Šiuo tyrimu siekiama ištirti problemas, su kuriomis susiduria mokytojai, ugdantys reemigrantus vaikus, bendrojo lavinimo mokykloje bei atskleisti reemigrantų šeimų  vaikų adaptacijos problemų sprendimo būdus bendrojo lavinimo mokykloje.

Būsiu labai dėkinga, jei atsakysite į šios anketos klausimus. Ačiū.

1. Lytis:
2. Jūsų kvalifikacinė kategorija:
3. Jūsų pedagoginio darbo stažas:
4. Kur dirbate?
5. Jūsų pareigos specialiojo ugdymo mokykloje
7. Ar Jūsų klasėje mokosi reemigrantas vaikas, t.y. lietuvis grįžęs iš užsienio?
9. Prašome atsakyti apie reemigrantų vaikų problemas mokykloje. Pasirinkite labiausiai Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymo variantą į kiekvieną teiginį.
13. Prašome atsakyti, kada reemigrantui vaikui reikia pagalbos mokiniui specialisto pagalbos. Pasirinkite labiausiai Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymo variantą į kiekvieną teiginį.
16. Prašome atsakyti, kokie sunkumai kyla bendraujant su mokinio/-ių tėvais ar globėjais? Pasirinkite labiausiai Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymo variantą į kiekvieną teiginį.
18. Ar Jums kyla sunkumų dirbant su reemigrantu/-ais vaiku/-ais?
19. Prašome, pasakykite savo nuomonę, apie sunkumus susijusius su reemigrantų vaikų ugdymu. Pasirinkite labiausiai Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymo variantą į kiekvieną teiginį.
21. Prašome, pasakykite savo nuomonę, siūlymus sprendžiant problemas susijusias su reemigrantų vaikų ugdymu. Pasirinkite labiausiai Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymo variantą į kiekvieną teiginį.

Anketos meniu

Kita anketa »