Kokių turite pastebėjimų, pagyrimų, nepasitenkinimų Personažai.lt teikiamų paslaugų kokybe? Argumentuokite
- viskas super
- 100 proc. kokybe :)
- Buvo puiku.
- .
- Labai malonus bendravimas
- Nera nepasitenkinimu,vien tik zavesys nuo teikiamo serviso kokybes
- Animatoriai myli vaikus ir savo darbą, tas labai matosi. Džiaugiuosi, kad nuspalvina šventes ir sukuria vaikams labai gražius prisiminimus.
- Visi labai atsidavę savo darbui.
- Viskas gerai
- -