Paslaugų kokybės tobulinimas "Personažai.lt" organizacijoje

Kokių turite pastebėjimų, pagyrimų, nepasitenkinimų Personažai.lt teikiamų paslaugų kokybe? Argumentuokite

  1. Puikūs ir motyvuoti darbuotojai
  2. Tiesiog puiki paslaugu kokybe
  3. Šaunuoliai!
  4. Viskas gerai
  5. Viskas liuks
  6. liuks
  7. Komanda dirba tobulai linkiu dar naujų iššūkių
  8. Šventės su Personažai.lt animatoriais pačios linksmiausios.
  9. Puikus aktoriai ir dziugu matyti
  10. Tik pagyrimai! Isradingi, linksmi, nuosirdus.... ir t.t. Mums labai patiko!