Jei atsakėte TAIP, kodėl norėtumėte labiau pasitikėti savimi? Dėl kokių priežasčių ar baimių dabar pilnai savimi nepasitikite?
- Nes pasitikejimo savimi niekada nera per mazai
- Kad nebijociau klysti ir lengviau rasdavau naujus draugus
- Esu nedrasi bendraujant su nepazistamais zmonemis
- Motyvacijos, drąsos