Pasitikėjimas savimi – sėkminga karjera

Jei atsakėte TAIP, kodėl norėtumėte labiau pasitikėti savimi? Dėl kokių priežasčių ar baimių dabar pilnai savimi nepasitikite?

  1. Linkusi per daug galvoti
  2. Tai tu man pasakyk
  3. Pasitikiu savimi pilnai, bet vis tiek norėčiau dar aukštesnio pasitikėjimo lygio, nes tai padeda kilti karjeros laiptais, siekti aukštų mokymosi ir darbo rezultatų.
  4. Nes būna, kad per žemai save vertinu. Turbūt dėl to, kad bijau suklysti ir visada galvoju, kad viską darau blogiau už kitus
  5. Lengviau pasiekti savo tikslų
  6. Nes nuolat gaunu pastabas darbę.
  7. Norėčiau turėti daugiausia valios ir nebijoti klysti ir mokytis, būti labiau užtikrinta. Dabar nežinau kodėl, bet visko bijau :(
  8. Bijau ką pagalvos kiti, na ir komforto zonoje yra patogiau
  9. Per mažai tikėjimo savo jėgomis. Trūksta ryžto.
  10. Kad galėčiau nebijuoti viešai kalbėti arba kažką paklausti arba išbandyti tai ką bijau dabar atlikti. Dėl aplinkinos bei svetimu žmonių