Daug geriu ir rūkau, už prarastą laiką
vidurys tarp aktyvaus ir pasyvaus poilsio
bunu namuose,su draugais
Veikiu tai kas papuola, kas ka pasiulo ir panasiai
Vartoju alkoholį.
Dažniausiai aktyviai, kartais pasyviai, kartais pasimokau (prieš rimtesnį)
Mokausi, bet kai lieka laiko bent trumpam susitinku su draugais
vakarėliai, alus ir gyvenu linksmai
ziuriu i Ema
Žaidžiu Lineage 2 ir dirbu