Pasiruošimo egzaminui būdų tyrimas
Siekiame išsiaiškinti studentų pasiruošimo egzaminui būdus, užpildęs šią anketą labai mums padėsite, o užtruksite vos kelias minutes! AČIŪ :)
Jūsų lytis:
Kaip mokotės?
Kur ir kaip mokotės egzaminui?
Kitas variantas
- Namie, bet ne visiskoje tyloje
- Namie, su muzika ar namų šurmuliu
- Rūsyje, šalia pasidėjęs dėžę alaus
- Namie, dideliame šeimos šurmulyje (pas mane niekad tylos nebūna :D)
- namie
- Pasiruosiu speras
- Mokausi, kai nevartoju alkoholio, tai yra - niekada. Tikiuosi, kad pavyks viską nusirašyti.
- Mokykloje
- arba namie, bet ne tyloje.
- Daug išmokstu paskaitų metu
Kaip išmokstate pateiktą informaciją?
Kitas variantas
- Skaitau taip garsiai, kad ne tik aš, bet ir kaimynai mokėtų
- Mėgstu perskaityti informaciją ir išskaidyti ją į reikalinga ir mažareikšmę. Iš reikalingos informacijos pagal temą darausi konspektus, kuriuos rašau į atskirą sąsiuvinį pagal discipliną. Kitą dieną skaitau šiuos konspektus ir iškeliu kiekvienai minčiai po konkretų klausimą, kuriuos paeiliui pagal numeraciją susirašau temos konspektų pabaigoje (tuo pačiu mėgstu su raudonu tušinuku pasižymėt pačiuose konspektuose klausimų numeriukus, kad lengviau būtų randama informacija būtina atsakyti į klausimą). Į visus klausimus atsakynėju iš eilės. Kai reikia mokintis tiksliai pateiktą informaciją (nenukrypstant nuo sąvokų) mėginų vokalizaciją (skaitymą balsu). Taip pat šį metodą taikau mokydamasis pasakojimus.
- Skaitydamas vaikštau
- Nesimokau, tiesiog pasitikiu spera ir galimybe nusirasyt.
- Stengiuosi nevartoti alkoholio. Kol kas nesigauna.
- Skaitant svarbu gerai suprasti medžiagą
- ziuredamas i Emos nuotraukas
- Mokausi mintinai
- Nesikartoju
- kartoju balsu
Ar planuojate savo laiką prieš egzaminus?
Kada pradedate ruoštis egzaminui?
Kiek laiko per dieną mokotės savarankiškai?
Ar laikotės sveikos mitybos principų?
Kaip kovojate su stresu prieš egzaminus?
Kitas variantas
- Aš nekovoju su stresu, stresas kovoja su manim
- nekovoju, nors ir jaučiu stresą
- didelio streso nepatiriu
- Vartoju alkoholį.
- Vadovaujuos "Ko neprivalgei, to neprilaižysi"
- paziuriu i Emos nuotraukas ir nusiraminu :)
- miegas, nieko neveikimas
- Stengiuosi viska ismokt
- stengiuosi apie egzamina negalvoti
Kaip leidžiate laisvalaikį artėjant egzaminams?
Kitas variantas
- Daug geriu ir rūkau, už prarastą laiką
- vidurys tarp aktyvaus ir pasyvaus poilsio
- bunu namuose,su draugais
- Veikiu tai kas papuola, kas ka pasiulo ir panasiai
- Vartoju alkoholį.
- Dažniausiai aktyviai, kartais pasyviai, kartais pasimokau (prieš rimtesnį)
- Mokausi, bet kai lieka laiko bent trumpam susitinku su draugais
- vakarėliai, alus ir gyvenu linksmai
- ziuriu i Ema
- Žaidžiu Lineage 2 ir dirbu
Kas trukdo mokytis ir pasiruošti egzaminui?
Kitas variantas
- Cypiantys vaikai ir burnojanti žmona
- Kartais trūksta motyvacijos.
- Pachmielas (liet. pagirios)
- EMA! :*
- niekas man netrukdo
Ar taikote netradicinius mokymosi metodus?
Jei taikote, tai kokius?
- Kabau žemyn galva, duše skaitau knygas
- Jau paminėjau. Sekmės, Emut :D
- Mokausi vartotadamas alkoholį, dažniausiai neatsimenu net kaip nuėjau miegoti.
- Mokausi nuosekliai, o ne likus keliom savaitėm iki sesijos ;D
- medituoju pries Emos nuotrauka :)
- man geriau galvojasi, kai bunu paxmielnas
- susikuriu istoriją pagal norimus atsiminti žodžius ar pavardes.
- Saviįtaiga, informacijos įsiminimo technikos ("Trijų pirštų technika"), perskaitytą informaciją (jei jos ne itin daug) mintyse įsivaizduoju (paprastai juokingai, nes taip geriau įsimenu).