Parduotuvės "Maxima" tyrimas

Esame LTVK antro kurso studentai ir siekiame išsiaiškinti vartotojų nuomonę apie "Maxima" parduotuvę.

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar dažnai tenka apsipirkti "Maxima" parduotuvėse?

Ar yra tekę nusivilti prekių kokybe?

Ar tenkina prekės kainos ir kokybės santykis?

Ar jus tenkina prekių išdėliojimas?

Kaip vertinate?

1- blogai2- vidutiniškai3- gerai
Prekių kokybę
Platų prekių pasirinkimą
Darbuotojų aptarnavimą
Prekių kainą
Švarą parduotuvėse

Ar pastaruoju metu pastebėjote, kad pakilo "Maxima" prekių kainos?

Ar sekate "Maxima" nuolaidas?

Ar sutinkate?

Visiškai nesutinkuNesutinkuNeturiu nuomonėsSutinkuVisiškai sutinku
Maximos prekių kaina atitinka kokybę
Maximoje visada randu tai, ko ieškau
Maximos darbuotojai suteikia gerą aptarnavimą
Maxima turi didelį prekių pasirinkimą

Kas lemia Jūsų pasirinkimą apsipirkti "Maxima" parduotuvėse?

Ar esant Covid-19 pandemijai, "Maxima" ėmėsi visų saugumo priemonių (dezinfekuotos parduotuvės, pirkėjų skaičiaus ribojimai)?

Koks Jūsų amžius?

Jūsų lytis?