Parduotuvės "Maxima" tyrimas

Esame LTVK antro kurso studentai ir siekiame išsiaiškinti vartotojų nuomonę apie "Maxima" parduotuvę.

Ar dažnai tenka apsipirkti "Maxima" parduotuvėse?

Ar yra tekę nusivilti prekių kokybe?

Ar tenkina prekės kainos ir kokybės santykis?

Ar jus tenkina prekių išdėliojimas?

Kaip vertinate?

Ar pastaruoju metu pastebėjote, kad pakilo "Maxima" prekių kainos?

Ar sekate "Maxima" nuolaidas?

Ar sutinkate?

Kas lemia Jūsų pasirinkimą apsipirkti "Maxima" parduotuvėse?

Ar esant Covid-19 pandemijai, "Maxima" ėmėsi visų saugumo priemonių (dezinfekuotos parduotuvės, pirkėjų skaičiaus ribojimai)?

Koks Jūsų amžius?

Jūsų lytis?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą