Userjonasgaskauskas
Results110
Vieša
Pranešti

Papildyta realybės technologija Audimas parduotuvių tinkle

Šiais laikais, kuomet gyvenimo ritmas vis spartėja, laisvas laikas tampa vis didesne verybe. Žmonės kuo toliau, tuo dažniau naudojasi galimybe pasilengvinti kasdienybę išmaniųjų technologijų pagalba, taip taupydami laiką ir energiją, dėl to vis dažniau renkasi greitesnį apsipirkimo būdą - fizinėje parduotuvėje eilės driekiasi savitarnos kasų link, o internetinės parduotuvės nespėja vykdyti užsakymų. Tiesa, perkant rūbą, dažnai pasitaiko, kad netinka spalva ar modelis, rūbas neatrodo taip, kaip galbūt buvo įsivaizduota. Dėl šios priežasties, drabužių pramonė ieško būtų, kaip palengvinti apsipirkimo procesą, kad žmogus, atėjęs į parduotuvę, negaištų laiko persirengimo kabinose, arba net būnant namuose galėtų taip pat efektyviai apsipirkti. 

Atsiradus įdomesniam ir paprastesniam apsipirkimo būdui internetu, kuomet žmogus galėtų pasimatuoti rūbą nuotoliniu būdu, rūbų pramonė nenukentėtų net ir tokios, šiuo metu pasaulyje susidariuosios situacijos, atvėju, kuomet aktualiausia ir labiausiai reikalinga preke tampa apsauginė kaukė, iš kurios verslas, aišku, išsilaikyti negali, o ir žmogaus poreikis gražiai bei patogiai apsirengti, taip pat nedingsta.

Dėl to, vykdau apklausą, ar rinkoje pasirodžius tokiai paslaugai, naudotumėtės?

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Jūsų lytis?
Jūsų amžius?
Kuo užsiemate gyvenime?
Ar Jums yra tekę pirkti drabužius internetu?
Jei pasirinkote atsakymą ,,Taip" ar yra tekę grąžinti internetu įsigytus rūbus?
Jei pasirinkote atsakymą ,,Taip", kokių Jūsų lūkesčių prekė neatitiko?
Ar Jums svarbi drabužių kokybė?
Ar prieš perkant rūbą, atkreipiate dėmesį į tekstilės sudėtį?
Ar Jums yra tekę girdėti apie lietuvišką prekinį ženklą ,,Audimas”?
Ar esate kada nors įsigyję šio brendo gaminių?
Ar žinojote, kad ,,Audimas" siūlo itin aukštos kokybės gaminius?
Ar esate ką nors girdėję apie Augmented Reality/Papildytąją Realybę, t.y. realaus pasaulio atvaizdavimas su kompiuterinės grafikos elementais, realiuoju laiku?
Ši technologija gali pasiūlyti galimybę matuotis rūbus nuotoliniu būdu, ar naudotumetės tokia paslauga?
Ar dažniau apsipirkinėtumėte internetu, jei pasimatuoti galima būtų nuotoliniu būdu?
Šis apsipirkimo būdas pranašus tuo, kad išmaniojo kamerą nukreipus į tam tikrą rūbą (pvz. marškinėlius), programėlė iš karto paiūlytų Jums daugiau marškinėlių, ar manote, kad tokia drabužių paieška Jums būtų naudinga?
Ar manote, kad atsiradus galimybei matuotis rūbus internete, grąžinamų rūbų kiekis sumažėtų?
Ar Jūsų dėmesį atkreiptų stendai, kurie pademonstruotų kaip veikia ši technologija ir galėtumėte pasimatuoti naujausią drabužių kolekciją viešojoje erdvėje esančiuose reklaminiuose stovuose?
Ar rekomenduotumėte šią paslaugą kitiems?