Pamokos pabaigos refleksija

Apibūdink kokios šokio pamokos norėtum?

  1. labai nervinaus prieš stebetoja labiau nei prieš konkursus
  2. Nenoriu daugiau sveciu
  3. Šokiu kartojimai ir naujų šokiu mokinimasis
  4. Linksmos, be žiurovų☺️
  5. Norėčiau kad greičiau būtų picadienis.
  6. Visokių
  7. Tokia kaip visada, labai gerai.
  8. Visas
  9. ne tokios tikrai😂. picadienis!!!
  10. Geros