Pamokos pabaigos refleksija

Skirta mokiniams, išsiaiškinti apie pamokos sėkmę.

Kaip šiandien jauteisi pamokoje?

Kokiu balu įvertintum savo pastangas šiandienos pamokoje?

Parašyk vieną dalyką, kuris tau labiausiai įsiminė šioje pamokoje ir paaiškink kodėl?

  1. Įsiminė tempimai su draugės pagalba, nes buvo linksma
  2. Prasitempimai
  3. Judesys įstrižainėje su apsisukimu
  4. Apšilimas
  5. Patiko tampymasis
  6. Tampymasis
  7. Apšilimas
  8. Prasitampimai kojom, nes bunu poto lankstesnė
  9. sokis
  10. Muzikos nepaleidimas
…Daugiau…

Ar pamokos svečiai netrukdė susikaupti pamokai?

Apibūdink kokios šokio pamokos norėtum?

  1. Mane viskas tenkina
  2. Visos tinka
  3. Man labai patinka tanpymosi pratimai. Norėčiau daugiau gimnastikos.
  4. visokiu norečiau
  5. Viskas gerai kaip ir yra
  6. Norėčiau praktikos lankstume.
  7. Norėčiau prasitampyti ir tobulinti lankstumą.
  8. Norėčiau tobulinti lankstumą, statyti naujus šokius.
  9. Viskas patinka kaip ir yra
  10. Su visokiais deriniais įstrižainėje
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą