Pamokos pabaigos refleksija

Parašyk vieną dalyką, kuris tau labiausiai įsiminė šioje pamokoje ir paaiškink kodėl?

  1. Taukšt pataukšt šokis
  2. Deriniai per įstrižainę, nedažnai juos darome
  3. Kai kamile vos nenukrito
  4. Jog mūsų pamoką stebėjo, retai būna tokių dalykų
  5. Šokis, nes gavau pozityvios energijos
  6. Padazytos lupytes
  7. iš kampo į kampą, nes patinka :)
  8. Pertraukos skambutis
  9. Gerai
  10. sokio grozis