UserA.Kabelyte
Vieša
Pranešti

Pacientų požiūris į estetinių ortodontinių paslaugų teikimą

Gerb. Respondente, esu Vilniaus universiteto, medicinos fakulteto, visuomenės sveikatos studijų programos studentė. Šiuo metų atliekame apklausą apie sveikatos priežiūros paslaugų vertinimą. Prašytume skirti 10 – 20  minučių ir atsakyti į pateiktus klausimus. Jūsų atsakymai bus anonimiški, t.y. jie bus analizuojami tik apibendrintai, be galimybės atpažinti atsakiusį.

Prašome užpildyti anketą, tik jei per pastaruosius 12 mėnesių jūs esate naudojęsi kokiomis nors sveikatos priežiūros gydytojo ortodonto paslaugomis.

Prašome pasakyti, kaip bendrai vertinate jūsų gydytojo ortodonto teikiamas paslaugas (pasakykite savo atsakymą skalėje nuo 1 iki 10, kur 1 reiškia „labai nepatenkintas“, o 10 – „labai patenkintas“):
Nurodykite, kaip vertinate kiekvieną gydytojo ortodonto veiklos aspektą skalėje nuo 1 iki 10, kur 1 reiškia „labai blogai“, o 10 – „labai gerai“.
Pasirinkite atsakymą 10 balų skalėje, kur 1 reiškia „tikrai ne“, o 10 – „tikrai taip“
Ar jus gydantis gydytojas yra rezidentas
Jūsų lytis:
Jūsų gimimo metai
Jūsų gimimo mėnuo
Kokios pajamos tenka vienam jūsų šeimos nariui vidutiniškai per mėnesį. Sudėkite visų šeimos narių pajamas, gaunamas „į rankas“ ir padalinkite iš šeimos narių skaičiaus.
Koks šiuo metu yra jūsų pagrindinis užsiėmimas?
Koks šiuo metu yra jūsų gyvenamosios vietos tipas?
Koks jūsų išsilavinimo lygis?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų294294
Atsakymų035

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »