Ar galite įvardinti kokios organizacijoje egzistuoja tradicijos? Galbūt yra kažkokios ceremonijos ar ritualai? (įrašykite)
Kartais visi kartu lytiškai santykiaujame
Labai smagu, kai visi penktadieniai pietaujame, sėdame prie stalo kaip šeima, vadovai irgi.
Bendri pietūs, kartą per savaitę, kitokios bendris veiklos (teatras, išvykos...), švenčių šventimas
Kartą per savaitę visi kartu pietaujame. Švenčiame gimtadienius, kitas šventes.
Gimtadienių, Didžiųjų metų švenčių šventimas
Reguliarūs pokalbiai su vadove, tiesiog šiaip prie kavos puodelio, dar turime tradiciją ksrtu pietauti kartą per savaitę, pakeliam ir po taurę, švenčiam įvairias šventes.
Visada sveikiname kolegas švenčių proga, taip pat kartu pietaujame penktadieniais.
Švenčiame gimtadienius, kartą per savaitę sėdame bendrų pietų, kelis kartus per metus pasidarome šventę kolektyvui.
Kiekvieną penktadienį kartu pietaujame, užsisakome maisto ir sėdame prie bendro stalo. Buna, kad kartais ir bendrą pusryčių stalą kartu pasiruošiame, bet rečiau, kelis kartus į metus. Taip pat švenčiame Kalėdas, Velykas, gimtadienius ir kitas darbuotojams svarbias progas.