Pasiūlymas, ką svarbu tobulinti organizacijoje:
- 1. Aiškiau nustatyti pareigybes. 2. Stiprinti komunikaciją tarp administracijos ir gamybos vadovų, vengiant apkalbų, pavydo ir pan.
- Vienyti kolektyvą organizuojant kuo didesnį tarpusavio bendravimą tiek administracijoje, tiek ir gamyboje.
- Bendrą tvarką.
- Svarbu stiprinti kolektyvą, nėra bendrumo - kiekvienas už save.