Usertomasvitkausks
Results464
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Org. attractiveness, employee well-being

Gerbiamieji,

 

Esu Tomas Vitkauskas, Vytauto Didžiojo universiteto Strateginio organizacijų valdymo magistro studijų studentas. Prašau Jūsų sudalyvauti tyrime, kurio tikslas - Organizacinio patrauklumo stiprinimas didinat darbuotojų gerovę. Įdėmiai perskaitykite duotus teiginius ir atsakydami pažymėkite Jums labiausiai priimtiną variantą. Labai svarbu, kad nepraleistumėte nė vieno teiginio, nes tik visiškai užpildytos anketos yra vertingos ir leidžia daryti pagrįstas išvadas.

Ši apklausa yra anoniminė papildomai rezultatai niekur nebus viešinami, todėl pildydami šią anketą Jūs sutinkate dalyvauti tyrime ir sutinkate, kad jūsų pateikti duomenys būtų analizuojami apibendrintai. Jei nesutinkate – nepildykite anketos.

Klausimyne nėra nei teisingų, nei klaidingų atsakymų. Atsakymas, kuris pirmiausia kyla perskaičius ar išgirdus teiginį, dažniausia būna nuoširdus ir tinkamas. Dėl platesnės informacijos apie atliekamą tyrimą galite kreiptis el. paštu [email protected].

Iš anksto dėkojame už nuoširdžius Jūsų atsakymus ir anketai pildyti skirtą laiką.

Anketos pildymo trukmė - iki 15 minučių.

 

Organizacijos patrauklumas – tai rinkinys dimensijų dėl kurių organizacija (darbovietė) yra arba galėtų būti Jums asmeniškai patraukli.

Darbuotojų gerovė - reiškia darbuotojo patiriamą darbo kokybę ir bendrą laimės jausmą bei sveikatą.

 

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Kita anketa »