1. nepatogus "naudojimosi
mėnuo". Mano nuomone, būtų
patogiau sąskaitas už ryšio
paslaugas ošrašyti imant
laikotarpį nuo 1 iki
pasktutinės mėnesio dienos
2. Išklotinės mokestis, mano
manymu, yra per didelis. Kelis
metus Omnitel paslaugomis
besinaudojantiems abonentams
išklotinės galėtų būti
skiriamos kaip "bonusas" už
lojalumą ar taikoma nuolaida
nezinau
-
nera isskirtiniu salygu
lojaliems klientams, netgi
blogesnes salygos palyginus
su naujais vartotojais, kurie
pasinaudoja viena ar kita
akcija pereidami i omnitel
tinkla, gana aukstos kainos
kaina
auksti tarifai
1. Garantinis telefonų
aparatų aptarnavimas.
2. Per mažas mokėjimo planų
pasirinkimas įmonėms.