Nuotolinis mokymasis

7. Kaip manote, koks bendravimas bei paslaugos „gyvesnės“? Ar galima perkelti viską į virtualią erdvę? Ar „gyvas“ bendravimas yra savaime vertybė?

  1. gyvas bendravimas yra gerokai pranasesnis uz virtualu mokymasi .Vikso i virtualia erdve sunku perkelti taciau esminiai dalykai yra imanomi perkelti ir tai yra svarbiausia
  2. Gyvas!
  3. Taip. Gyvas bendravimas - vertybė.
  4. Manau, kad „gyvas“ bendravimas bent pradiniame ugdyme yra būtinas.
  5. Gyvas bendravimas-tai neįkainojama vertybė.
  6. Aš tik už gyvą bendravimą su priešmokyklinio amžiaus, žemesniųjų pradinių klasių mokiniais. Visko perkelti į virtualią erdvę neįmanoma. Gyvas bendravimas yra savaime vertybė.
  7. Niekada virtuali erdvė neatstos gyvo bendravimo.
  8. “Gyvas” bendravimas tikrai yra vertybė ir jokiu būdu nebūtų galima ar verta viską perkelti į virtualią erdvę.
  9. Bendravimas yra vertybė
  10. Tokių abejonių ir klausimų galima net nekelti.... Niekas nepakeis gyvo bendravimo