7. Kaip manote, koks bendravimas bei paslaugos „gyvesnės“? Ar galima perkelti viską į virtualią erdvę? Ar „gyvas“ bendravimas yra savaime vertybė?
gyvas bendravimas yra gerokai pranasesnis uz virtualu mokymasi .Vikso i virtualia erdve sunku perkelti taciau esminiai dalykai yra imanomi perkelti ir tai yra svarbiausia
Gyvas!
Taip. Gyvas bendravimas - vertybė.
Manau, kad „gyvas“ bendravimas bent pradiniame ugdyme yra būtinas.
Gyvas bendravimas-tai neįkainojama vertybė.
Aš tik už gyvą bendravimą su priešmokyklinio amžiaus, žemesniųjų pradinių klasių mokiniais. Visko perkelti į virtualią erdvę neįmanoma. Gyvas bendravimas yra savaime vertybė.
Niekada virtuali erdvė neatstos gyvo bendravimo.
“Gyvas” bendravimas tikrai yra vertybė ir jokiu būdu nebūtų galima ar verta viską perkelti į virtualią erdvę.
Bendravimas yra vertybė
Tokių abejonių ir klausimų galima net nekelti.... Niekas nepakeis gyvo bendravimo