Nuotolinis mokymasis

6. Kaip manote, ar mokykloms mokymosi procesų perkėlimas į virtualią erdvę yra sudėtingesnis nei universitetams? Kodėl?

  1. Kaip ir universitete, mokykloje yra atsakingų ir savarankiškų mokinių, bet skirtumas tarp mokyklos ir universiteto tas, kad net blogiausi klasės mokiniai privalo kažką išmokti. Universitetuose tokius studentus tiesiog siunčia namo ;).
  2. Manau, kad studentai yra savarankiškesni - jiems galbūt paprasčiau. Pradinukams - sudėtingiau.
  3. Žinoma, kad sudėtingiau mokykloms.
  4. Manau, kad mokytojams yra sudėtingiau, nes jų auditorija - augantys ir sąmoningėjantys vaikai. Universitetuose mokosi jau ganėtinai subrendusios ir subrendusios sąmonigos asmenybės.
  5. Mokykloms sudėtingiau, nes mokiniai nėra tokie atsakingi, gebantys dirbti savarankiškai, nėra įpratę aiškintis be mokytojo ir pan., nesusidūrę su dideliu info srautu įvairiuose šaltiniuose.
  6. Manau nėra sudėtingesnis. Gal tik studentai sąmoningesni.
  7. Manau,taip.Universitetuose mokosi jau suaugę žmonės.Čia,mokykloms-iššūkis.Ir vaikams,ir tėvams,ir mokytojams.
  8. Taip, universitete studentai yra savarankiškesni, ir ten bet kokiu atveju daugiau savarankiško darbo
  9. Deja nežinau, bet manau, kad ne, nes studentai yra labiau pripratę savarankiškai dirbti negu moksleiviai.
  10. Taip, sudėtingesnis. Ypač žemesnių klasių moksleiviams, kurie neturi tiek daug darbo su technologijomis patirties ir žinių. Taip pat yra daug socialiai remtinų moksleivių, kurie neturi galimybės mokytis nuotoliniu būdu.