Nuotolinis mokymasis

6. Kaip manote, ar mokykloms mokymosi procesų perkėlimas į virtualią erdvę yra sudėtingesnis nei universitetams? Kodėl?

  1. Manau kad mokykloms yra gerokai sunkiau .
  2. Taip
  3. Manau, kad taip, nes dalis vaikų kompiuteriais naudotis nemoka arba jų neturi, tad prie jų turi sedėti tėvai, kurie turėtų dirbt
  4. Taip, nes ne visos pamokos vyksta. Tačiau universitetuose sinkiau pasiruošti egzaminus.
  5. Taip. Jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikai ne visi geba savarankiškai, atsakingai naudotis IKT.
  6. Nemanau.
  7. Manau, kad taip. Pradinukai dar neturi tvirtų įgūdžių naudotis visomis skaitmeninėmis technologijomis.
  8. Mokykloms šis procesas yra sudėtingesnis, nes vaikal yra įvairių amžiaus tarpsnių, o universitetuose mokosi suaugę žmonės, čia nėra net ko lyginti.
  9. Manau,kad svaikams trūksta motyvacijos ir savarankiškumo,todėl sunkiau tą procesą organizuoti mokyklose.
  10. Nežinau, manau, kad priklauso nuo mokinių ir mokytojų, neturiu nuomonės šiam klausimui.