Nuotolinis mokymasis

5. Kaip reikėtų užtikrinti mokymosi proceso kokybę karantino laikotarpiu? Ar mokantis virtualiai ji yra išlaikoma, ar vis tik nukenčia?

  1. Manau, kad be tiesioginio kontakto kokybiškos proceso užtikrinti neįmanoma. Aišku, kad nukenčia. Pusės mokinių darbai atlikti su tėvų pagalba. Silpniausių mokinių rezultatai auga kaip ant mielių :D.
  2. Mažiau yra daugiau.
  3. Manau, kad nukenčia.
  4. Mokymosi proceso kokybė nukenčia. Pamoka trumpesnė, mokiniai atlikdami užduotis per stipriai įtraukia tėvus. Mokymosi rezultatai - iškreipta veidrodžių karalystė: patenkinamas lygis per vieną naktį negali virsti aukštesniuoju.
  5. Mokymosi kokybė šiek tiek nukenčia, nes tenka filtruoti pateikiamą medžiagą užduotį, mažinti apimtis, nes daug ką mokiniui su mokytojo pagalba tenka aiškintis pačiam.
  6. Manau kažkiek ugdymo kokybė nukenčia, bet nedaug
  7. Manau,nukenčia.Gyvas mokymas-yra gyvas.
  8. Kai kurie dalykai galbūt nukenčia, pvz muziką, bet kiti manau pagerėja, nes vaikams "nesukišama" informacija, o jie ją patys susiranda ir aiškinasi
  9. 1. Parinktas viena ar kelios mokymosi programų, kurios yra patvarios ir patikrintos, kaip google classroom
  10. Tai priklauso nuo mokinių požiūrio. Jei mokiniai į tai žiūrės, kaip į pramogą (nusirašinės atsiskaitymus, pamokos metu užsiims kitais dalykais), nukentės vėlesni jų rezultatai. Čia jų pačių pasirinkimas. Taip pat mokiniai piktinasi, kad reikia daugiau dirbti savarankiškai, jie pripratę, kad viskas patiekiama lyg ant lėkštutės. Aš tame problemos nematau, man patinka dirbti savarankiškai. Viskas priklauso nuo mokinių požiūrio ir supratingumo.