4. Kokius nuotolinio mokymosi privalumus bei trūkumus įžvelgiate?
Privalumai: galimybė patiems planuotis laiką tam tikroms užduotims atlikti, nes jos yra užduodamos visai savaitei; susitaupo ruošimosi į mokyklą ir važiavimo į ją laikas, galima vėliau keltis.
Trūkumai: sudėtinga patikrinti mokinių žinias; kartais atsirandančios problemos su naudojamomis platformomis.
Galiu kitaip susidėlioti savo dienotvarkę, nuspręsti kiek kam noriu ir reikia skirti laiko ir pastangų, mažėja streso lygis, nesusiduriu su toksiškais žmonėmis:) tačiau, kartais jaučiu socialumo trūkumą, yra dalykų, kaip matematika, kurių dėstomos medžiagos yra geriau klausytis gyvai įprastose pamokose.
Išmoksiu labiau dirbti savarankiškai, konspektuotis darbus, greičiau atlikinėti darbus. Daug kas išmokstama atmestinai, nepilnai, paliekama spragų dėl skubėjimo, pilno neišaiškinimo, sunku kai kurias temas mokytis pačiam. Yra patiriamas nuovargis, daug streso.
Laiko planavimas
Internetas pradėtas naudoti mokymo tikslams įgyvendinti, tai gali palengvinti darbą ateityje.
Man asmeniškai labai patinka asmeninį laiką susiplanuoti pagal savo reikmes, nereikia gaišti 45 minučių dienoje mažiau reikšmingoms pamokoms, kūno kultūros pamokose (nesmagiose), negaištamas laikas važiuojant į ir iš mokyklos.
Privalumai: mes pagaliau ne zombiai,
net nesugalvoju...
Trūkumai: mokslas = gyvenimas, trūksta savęs išsireiškimo sričių,
veiklų trūkumas be mokslų(nors labai daug, ką veikiu vistiek, bet nepakankamai;
nepatogu (iš tikrųjų) mokytis;
“NARVO” režimas: lengva depresija...
Privalumai - atsiranda daugiau laiko poilsiui, nereikia jo švaistyti kelionėms į/iš mokyklų ir būrelių. Trūkumai - mažiau gyvo bendravimo su mokytoju ir klasės vaikais, užsisėdima prie kompiuterio, gadinasi akys.
Galima ismokti naudotis kompiuteriu, savarankiskai dirbti. Nespejamos iseiti temos.
Privalumai - galima ilgiau miegoti,rūpintis psichologine sveikata,atrasti daugiau laiko sau,mokomasi planuoti laiką
Trūkumai-didelis krūvis,sunku susikaupti