Nuotolinis mokymasis

2. Kokias platformas naudojate mokymosi procesams? Kaip mokytojams ir mokiniams sekasi prisitaikyti prie pokyčių?

  1. Microsoft Teams, Zoom, Moodle. Mokytojams trūksta kompetencijos E erdvėje tačiau iš esmės prisitaikymas, nors ir vyksta lėtai, yra sėkmingas.
  2. Zoom
  3. Tamo, zoom, eduka, edmodo, edpuzzle, gmail, google drive, youtube, liveworksheets.com, ir dar daug kitų. Manau abiem pusėm buvo gana sunku, nes nėra aiškios nustatytos sistemos
  4. Zoom, lveworksheets, eduka, etest, TAMO, el paštas
  5. Microsoft Teams. Kaip ir visur- pirmiausia atmetimas, po to privalumų pastebėjimas.
  6. Zoom, Kahoot, SMART online, Eduka, Ema.Teams dar vis nenaudoju, nes dar ne visi mokiniai prisijungė prie Office 365.
  7. Zoom, messenger
  8. Zoom, messenger.
  9. Eduka,Zoom,Tamo
  10. Zoom’ą ir discordą, o failus ir visokias užduotis mokytojai siunčia į tamo, email’ą arba kelia į eduką. Mokiniams sekasi gerai, kiek aš žinau, o mokytojams sunkiau, ypatingai vyresniojo amžiaus.