Nuotolinis mokymasis

2. Kokias platformas naudojate mokymosi procesams? Kaip mokytojams ir mokiniams sekasi prisitaikyti prie pokyčių?

  1. Elektroninis dienynas, el. paštas, Zoom, Eduka KLASĖ. Prie pokyčių prisitaikyti sekasi neblogai, bet manau, kad mokytojams yra sunkiau negu mokiniams.
  2. Zoom, messenger, google gmail ir drive. Mano aplinkoje visiems sekasi gana gerai, galbūt mokytojams atsiranda daugiau darbo, nes nebuvo tam pasiruošę, mokiniams skiriama nemažai projektinių, ilgalaikių darbų.
  3. Zoom, eduka, egzaminatorius, edmodo, edpuzzle, el. paštas, tamo.
  4. Tamo, Eduka, Zoom, el. paštas, Messenger, Skype. Viskas sekasi kaip ir gerai. Mokytojai moka viskuo naudotis.
  5. Naudoju Zoom, Edpuzzle, Edmodo, Microsoft Teams. Prisitaikyti prie pokyčių sekasi neblogai.
  6. Zoom, egzaminatorius.lt, eduka (pati nemėgstamiausia platforma), edpuzzle, tamo, google drive.
  7. Zoom, gmail, geriau butu google classroom Dar “naudojam” egzaminatoriu, eduka ir tamo
  8. Zoom ir discord ,,gyvoms" pamokoms, o žinioms ir darbams perduoti - gmail, tamo, eduka, edpuzzle, edmodo ir messenger. Mokytojams nekyla problemų, tinkamai susitvarko su problemomis.
  9. Zoom. Kai kuriu dalyku nebeliko pamoku visai, tik uzduodami namu darbai
  10. zoom. Manau visi jau pripratome ,tačiau daugeliui toks mokymosi būdas labai nepatinka