Nuotolinis mokymasis

1. Akivaizdu, jog organizuoti visą mokslų procesą nuotoliniu būdu – nemažas iššūkis visoms švietimo įstaigoms. Ar galėtumėte papasakoti, kaip sekasi mokymosi procesų perkėlimas į virtualią erdvę?

  1. Iš pradžių buvo sunku, bet po 2 savaičių dirbti tapo lengviau.
  2. Sunkiausia yra su vertinimu. Kai darbą atlieka tėvai (valio, kad padeda, bet...), kaip vertinti mokinį? Ženkliai sumažėjo darbų apimtys. Labai trūksta kontakto su gyvu žmogumi.
  3. Susidarius tikslų ir detalų planą, viskas vyko gana sklandžiai. Apie 2 savaites turėjome nusimatę adaptacinį laikotarpį, panašiai tiek laiko ir reikėjo įsivažiuoti.
  4. Dar trūksta įgūdžių, per trumpos pamokos.
  5. Gerai
  6. Sekasi, bet viskam reikia laiko, jo labai trūksta.
  7. Sunki buvo tik pirmoji savaitė ,kol įvaldėme mokymosi platformas ir susiderinome su mokiniais,įsivedėme taisykles.
  8. Sunkokai, nes turime daug mažiau pamokų, per kurias tau gali geriau paaiškinti temą. Pamokos yra per trumpos, per 30 minučių nespėjama, jas reikėjo ilginti. Labiausiai padeda prisidėjimas prie smms.lt programos, kur studentas- mentorius man padeda su matematika.
  9. Labai gerai.
  10. Su vyresniais mokiniais lengviau, su pradinukais - sunkiau, bet jau visai neblogai