Uservilteau
Vieša
Pranešti

NT brokerio įvaizdis Lietuvoje, mitai, stereotipai ir poreikis

Sveiki,

esu NT brokerė, atstovaujanti vieną didžiausių agentūrų (170 brokerių). Tiek mūsų, tiek kitoms agentūroms, dirbančioms skaidriai ir siekiančioms brokerio darbo reglamentavimo, siekiant iš rinkos pašalinti neskaidriai dirbančius kolegas, labai svarbi Jūsų, būsimų ar buvusių klientų nuomonė.

Taip pat labai svarbūs argumentai žmonių, kategoriškai nepripažįstančių tarpininkavimo paslaugų ir kas tokį požiūrį lemia.

 

Ši anketa užims iki 10 min. Jūsų brangaus laiko ir pagelbės ne tik mūsų, brokerių, darbe, bet ir pilietiškai pasitarnaus siekiant suvaržyti juoduosius brokerius ir šešėlinę ekonomiką.

 

Pic
1) Jūsų lytis
4) Ar esate pardavinėjęs turtą arba ieškojęs įsigyti, išsinuomoti?
Įvertinkite, kiek teisingos šios priežastys, lėmusios norą parduoti / ieškoti NT pačiam (-pačiai):
Įsivaizduokime situaciją, kad esate NT savininkas ir pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, atsirado poreikis parduoti savo NT. Kiek laiko, Jūsų nuomone, turėtų trukti pardavimas? (Darome prielaidą, kad NT objektui nustatyta teisinga rinkos kaina)
Įsivaizduokime, kad pasikvietėte į pokalbį brokerį, kuriam galbūt perleisite NT pardavimą. Kokios savybės leidžia Jums manyti, kad šis brokeris yra profesionalas ar juodasis brokeris?
Kokia, Jūsų nuomone, būtų svarbiausia NT brokerio atnešama nauda Jums? (Įvardinkite skalėje nuo 10 - svarbiausia iki 1 - mažiausiai svarbu)
Koks, Jūsų nuomone, turėtų būti sąžiningas atlygis brokeriui už ATLIKTĄ darbą (Jus tenkinantį rezultatą)
Jūsų nuoširdžia nuomone, koks požiūris į NT brokerius vyrauja Lietuvoje?
Ar Jums teko girdėti apie Lietuvoje veikiančią Lietuvos Nekilnojamojo Turto Agentūrų Asociaciją (LNTAA)?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų02771
Atsakymų036

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »