Taip Ne Butu atsizvelgta i galimai iskylancias problemas ir jas spresti Nes tai atitktų, jų siulomas paslaugas Kad biurai žinotų, ar jų paslauga tenkina vartotoją. Tai biuro interesas Gal žinotų kaip žmonės vertina biuro darbuotojus ir paslaugas, gal būtų šiuo klausimu konkurencija ir pasistengtu. Dėl darbo kokybės užtikrinimo ir monitoringo Jog galėtų tobulėti - suteiktų aukščiausios kokybės paslaugas Jog žinotų, kurioje srityje gali patobulinti savo darbo specifiką Kad žinoti, ko pageidauja klientas Leistu gerinti teikiamu paslaugu kokybe Nzn Jeigu atsižvelgtų į vartotojų pastabas, tikėtina, kad biuro darbuotojai būtų pasitempę, draugiškesni bei kalbėtų suprantamesne kalba. Manyčiau nė taip,nė ne.jeigu atsakingi paslaugos davėjai patys turėtų būti suinteresuoti paslaugos kokybe,todėl apklausas internetu,ar tiesiogiai galėtų patys vykdyt,užtikrinant reikiamą paslaugos kokybės lygį. Kad galėtų pagerinti savo darbo kokybę. Nemanau kad tai ka nors keistu Profilaktiskai, kad butu pasitempe Kad neprarasti savo klientų Nes tai padeda tobulėti arba neapsileisti. Kaip ir kita bet kuri paslauga Padėtų sužinoti veiklos problemas ir galėtų jas tobulinti Kad pagerintų paslaugų kokybę Turi atkreipti dėmesį į kliantą. Nepakenktų, jei vertinimas būtų anonimiškas. nors kyla klausimas, ar toks vertinimas būtų objektyvus. žmonės ir jų požiūriai, finansinės galimybės - skirtingi. pvz., mažiau uždirbantys - visada skųsis per didelėmis kainomis Turėtu žinoti kaip žmonės juos vertina Kad dar kokybiškiau dirbtų Nebūtina. Kad galėtų gerinti paslaugų kokybę. Kad tobulintų darbą. Ir patys notarai mato, ką reikėtų tobulinti. Kokybės vertinimas padeda siekti suteikiamų paslaugų kokybės ar jau esamą kokybę šlaikyti esamame aukštame lygyje. Patys turi žinoti lankytojų poreikius. Kad biurai galėtų gerinti paslaugų kokybę. Turetu buti palankesnes salygos zmonems norint naudotis notaro paslaugomis, nes procesai tikrai nera paprasti suprasti visas detales paprastam pilieciui Dėl paslaugų kokybės gerinimo. Paslaugos kontroliuojamos notaru rumu Kad žinotų darbo įvertinimą. Kad galetu patobulinti savo veikla Tada atsižvelgtų į žmonių poreikius Sužinotų ko trūksta klientams Sužinotų sritis kurias reikia tobulinti Kad galėtų kokybę pakelti į aukščiausią lygį Tai padėtų jiems sukurti išorinę komunikaciją su klientais ir tobulinti esančias spragas Saves ivertinimui Tai padėtų siekiant gerinti teikiamų paslaugų kokybę Tai padeda gerinti bendravimą su klientais ir padeda išsiaiškinti trūkumus/minusus Tai yra svarbu norint siekti geresnių rezultatų Kad vartotojai galėtų išsakyti kas jų netenkina Tik tokiu būdu sužinosi klientų nuomonę